З 11 серпня 2025 року в Синельниківському районі збільшили час комендантської години. На вулицю не можна виходити з 21:00 до 05:00.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на Синельниківську міську раду.
До уваги мешканців Синельниківського району на Дніпропетровщині! Під час засідання штабу тероборони прийняли зміни у тривалості комендантської години.
З 11 серпня комендантська година на Синельниківщині триватиме з 21:00 до 05:00. Причина – погіршення безпекової ситуації.
Під час комендантської години забороняється:
- бути на вулицях;
- бути у громадських місцях;
- можна перебувати на вулиці тільки зі спеціальною перепусткою.






