Вночі Павлоград здригався від вибухів. Окупанти здійснили масований обстріл міста на Дніпропетровщині.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, пише видання Дніпро 24.
У ніч на 24 квітня російська армія здійснила комбіновану атаку на Дніпропетровщину. Павлоград потерпав від ударів ракетами та безпілотниками.
Окупанти обстріляли промислове підприємство у Павлограді. На щастя, обійшлося без загиблих та постраждалих.
Пошкоджено житлові будинки. Щонайменше 14 багатоповерхівок зачепило вибуховою хвилею. Руйнувань зазнала інфраструктура. Постраждали навчальний заклад та приміщення пошти.









