Опалювальний сезон у Дніпрі планують завершити раніше, ніж 15 квітня. Відповідний проєкт розпорядження Дніпровського міського голови Бориса Філатова розміщено на сайті мерії.
Про це пише видання Дніпро 24.
Так, рішення про завершення опалювального сезону в кожному регіоні України ухвалюється індивідуально. Воно залежить від цілого комплексу факторів: кліматичних умов, будівельних норм, державних санітарних вимог та правил експлуатації теплових мереж.
Наприклад, через високі температурні показники, у Києві опалювальний сезон 2024-2025 завершився ще 24 березня.
Мер Дніпра Борис Філатов також видав розпорядження відключити тепло містянам, коли три доби поспіль середньодобова температура буде +8. Таким чином, завершення опалювального сезону може відбутися з дня на день.
Так, на сайті Дніпровської міської ради вже оприлюднено відповідне розпорядження. Це означає, що при сприятливій погоді “Теплоенерго” та іншим організаціям, що експлуатують комунальні виробничо-опалювальні котельні та теплові мережі міста, буде дозволено завершити опалювальний сезон в будь-який день, не чекаючи 15 квітня.
Зауважимо, що підпису мера Дніпра Бориса Філатова на документі ще немає, тож чинності він ще не набув. Проте комунальники вже готові відключити опалення.
Мешканців Дніпра просять стежити за офіційними повідомленнями місцевої влади та комунальних служб для отримання актуальної інформації.







