Вже відомо про 61 постраждалого.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро 24.
Станом на зараз, кількість постраждалих внаслідок ранкового обстрілу Павлограда, зросла до 61 особи. У них рвані та різані рани, переломи, забої, черепно-мозкові травми.
Троє чоловіків 30, 68 та 69 років у важкому стані в лікарні. Серед постраждалих – п’ятеро неповнолітніх. Триває ававійно-рятувальні роботи.
Голова ДОВА також наразі у Павлограді, на місці події. Пошкоджено кілька підприємств, більше 30 багатоповерхівок, дитячий садочок та 27 магазинів. Знищене авто, ще 2 побиті.






