Договір оренди на 1,5 тис га землі Міноборони був легальним, однак фермери захопили ще більше 100 га на танковому полігоні. Колишній керівник квартирно-експлуатаційного відділу закривав на це очі.
Про це повідомляє ДБР, передають новини Дніпра.
Підозру отримав колишній начальник квартирно-експлуатаційного відділу Дніпра, який кілька років просто ігнорував те, як місцеві фермери незаконно засівають танковий полігон.
Попередньо, квартирно-експлуатаційний відділ легально укладав договори оренди із фермерами на щодо земель Міноборони. Територія, якою можна було користуватися законно, складала майже 1,5 тис. га.
Проте фермери захопили ще понад 100 га землі, де розташовувався танковий полігон. Там вони засівали культури без договорів і сплати орендної плати.
Такі дії призвели до збитків на понад 8 млн гривень для Міноборони. Колишньому керівнику відділу тепер загрожує до 7 років, а землю повернули законному власнику.







