У ніч на 6 листопада російські війська атакували Камʼянське, а також Нікополь і Синельниківський район.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.
Ворог продовжує тероризувати прифронтові райони Дніпропетровщини. Цієї ночі було гучно у Камʼянському, яке атакували безпілотниками.
На жаль, внаслідок масованого обстрілу постраждало восьмеро людей. Пошкоджено:
- підприємство;
- інфраструктуру;
- житлові будинки;
- автомобілі.
Також під ударом БпЛА опинилася Павлоградська громада, де руйнувань зазнала будівля комунального підприємства.
У той же час у Васильківській громаді – пошкоджено приватні будинки. Така сама ситуація і в Нікополі, яке атакували з артилерії.






