Дніпряни, залишайтесь в укриттях! Вибухи, які ви тільки що чули – це балістична ракета, якою атакували місто росіяни.
Про це повідомляють моніторингові канали, передають Новини Дніпра
18 липня ворог застосував балістику по Дніпру. Місцеві мешканці чули два потужних вибухи, однак повідомляється, що удар був у межах Дніпровського району.
Після вибуху в місті видно сліди від роботи ППО. Поки що невідомо, чи було збито ракету. Однак пишуть, що це могла бути балістична ракета Іскандер-М, яку випустили з Криму.
Повітряні Сили України перед цим попереджали про швидкісну ціль у напрямку Павлограда на Дніпропетровщині. Ще одну окупанти спрямували повз Запоріжжя у напрямку Дніпра.
Поки що немає жодної інформації щодо наслідків удару, чекаємо на офіційні коментарі.
Залишайтесь у безпеці! Ще одна ракета може летіти на Дніпро.






