Окупанти в черговий раз здійснили масований обстріл обʼєктів критичної інфраструктури, внаслідок чого відключень буде більше.
Графіки оприлюднені на сайті ДТЕК, повідомляють Новини Дніпра.
Діятимуть оновлені графіки з 00:00 до 23:59 – від 2,5 до 4 черг.


Однак майте на увазі, ситуація в енергосистемі дуже нестабільна, тому обсяг застосування обмежень може у будь-який момент змінитися.
Заряджайте свої гаджети і павербанки, щоб уникнути незручностей. Енергетики роблять все для того, щоб поліпшити ситуацію.






