Ворог продовжує тероризувати мирне населення. Можливі провокації у зв’язку із початком навчального року.
Голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак закликав реагувати на тривогу, передають Новини Дніпра.
2 вересня в Україні стартує новий навчальний рік, зокрема розпочнеться навчання і у Дніпропетровській області.
“Звертаюсь до вчителів, батьків та учнів. Реагуйте на всі сигнали повітряної тривоги. Швидко та безапеляційно переходьте до укриттів!” – звернувся Лисак до дніпрян.
Ворог не припиняє обстрілів. Цілить по цивільним об’єктам. Дніпропетровщина перебуває під постійною загрозою, тому важливо реагувати на сигнали повітряної тривоги.






