Посадовці військової частини та фірми-постачальника заробляли мільйони на “відкатах” та постачали бійцям неякісні продукти.
Про це повідомляє ДБР, передають новини Дніпра.
Попередньо, начальник продовольчої служби у змові з комерсантами списував продукти, які фактично не доставлялися. Крім того, на фронт замість свіжої продукції привозили гнилі овочі та фрукти.
“Відкати” сягали до 50% від вартості поставок, а суми незаконних виплат перевищували 1 млн грн на тиждень. Організатор схеми витрачав гроші на елітну нерухомість та автомобілі преміумкласу.
Наразі начальника служби затримано, йому та його підлеглій повідомлено про підозру. Фігурантам загрожує до 10 років ув’язнення.






