На початку повномасштабної війни, турецький підрядник забрал техніку, персонал та документи, кинувши будівництво метро у Дніпрі.
Про це повідомляє мер Дніпра Борис Філатов, передає Дніпро24.
Над будівництвом метро у місті працювала турецька компанія Limak. На початку повномасштабної війни, підрядник просто втік з майданчиків, так і не завершивши будівництво. Це вже не вперше, коли турецькі фірми кидають проєкти України незавершеними.
Для будівництва метро цю компанію обрали за міжнародним тендером, котрий схвалювали закордонні партнери. Компанія мала відповідальність за укладеним контрактом та гарантіями, що вони надали європейським банкам. Технічний нагляд проводить польська компанія ILF, яка і фіксує порушення підрядника.
Про цей випадок відомо Кабміну, Торгово-промисловій палаті та правоохоронцям. Тепер влада Дніпра звернеться до посольства Туреччини та міжнародних бізнес-спільнот.
«Наше завдання – досягти справедливості в офіційній площині. Дати приклад того, що зневага та байдужість врешті зіграє проти тих, хто їх виявляє», — каже мер Філатов.






