Тяжка ніч для Дніпра – ворог влучив по багатоповерхівці. Станом на зараз, відомо про одного загиблого.
Про це повідомляють новини Дніпра з посиланням на міського голову Дніпра Бориса Філатова.
У ніч на 26 липня Дніпро опинилося під комбінованою атакою. Вибухи лунали з різних районів, не припиняючись.
Під час обстрілу загорівся верхній поверх житлової багатоповерхівки. Це елітний комплекс з паркінгом. На жаль, загинула людина.
«Я все розумію, що укриттів не вистачає, але, перепрошую, сидіти під час обстрілу на верхніх поверхах, особливо коли є паркінг, зовсім не потрібно», – обурюється Філатов.
Це жахлива трагедія. Співчуття близьким та рідним. Памʼятайте, що життя найважливіше – бережіть себе!






