З 20 березня комунальники почали вимикати тепло в оселях містян.
Відповідне розпорядження вже підписав мер Борис Філатов, передають новини Дніпра.
Головна причина – на вулиці нарешті потеплішало, і середньодобова температура дозволяє поставити котли “на паузу”.
Цього року зима в квартирах дніпрян тривала трохи більше чотирьох місяців (із 1 листопада), і тепер місто переходить на весняний режим.






