У Дніпрі хтось зніс важливий історичний обʼєкт, що обурило мера Філатова. Він готовий особисто покарати винних.
Про це міський голова Дніпра заявив у себе в телеграм-каналі, передають Новини Дніпра.
У Дніпрі невідомі знесли афішну тумбу девʼятнадцятого століття. Філатов впевнений, що причетний до знищення історичного обʼєкту один з комунальників.
Про інцидент мер Дніпра дізнався із соцмереж, коли місцеві жителі надали ситуації суспільний розголос. Це обурило очільника міста.
«Знайду та покараю у**бків особисто», – заявив Філатов.
Попри таку впевненість дніпровського мера, і водоканал, і благоустрій, і управління культурної спадщини, як і інші комунальники заперечують свою причетність. Тому міський голова попросив скидати йому будь-які фото чи відео, які допомогли б зʼясувати особи винуватців.






