Мер Дніпра заговорив про перейменування після того, як росіяни обстріляли палац Потьомкіна.
Про це Борис Філатов заявив у себе в телеграм-каналі, передають новини Дніпра.
Російська армія завдала наймасовішого удару по Дніпру, від чого центр міста буквально палав. Під обстріл потрапив і палац Потьомкіна.
Філатов дуже красномовно відреагував на ворожу атаку, і звернувся до росіян:
«Какими же надо быть конченными ублюдками ( да еще и тупыми ), чтобы стрелять по самому центру города, по плотной жилой застройке и в процессе развалить историческое здание дворца великого князя Потёмкина, который он строил для Екатерины ||», – запитав мер Дніпра.
Наразі це палац студентів і молоді, і місто планує відновити будівлю. Однак Філатов планує разом з цим і змінити його назву.
«Но вот переименуем его на честь Гетмана Сагайдачного. Уоторый Москву палил», – каже міський голова.






