За словами Філатова, місто пройшло зиму без жодної “розмороженої” батареї чи злитої системи, попри постійні атаки ворога на енергоструктуру.
Про це очільник міста написав у своєму телеграмі, передають новини Дніпра.
Секрет успіху, як виявилося, не в “хайпових” технологіях, а в старій добрій підготовці. Поки інші звітували про встановлення когенераційних установок, у Дніпрі тихо тягнули кілометри труб, ставили італійські котли та перемонтовували засувки.
Філатов підкреслив, коли з Києва зателефонували, щоб поставити місто у приклад іншим, він відповів коротко:
“Просто не заважайте працювати”.






