На Дніпропетровщині викрили злочинну групу, до якої входили представники Самарівської міськради та підрядної організації. Вони нажилися на ремонтів шкільких укриттів і привласнили близько 7 млн грн.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на Національну поліцію України.
У незаконних оборудках підозрюється заступниця начальника одного з управлінь Самарівської міської ради та інженер з технічного нагляду підрядної компанії. Вони привласнили кошти з місцевого бюджету, які було виділено на ремонт чотирьох шкільних укриттів. Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.
Протягом 2023–2024 років Самарівська міська рада та підрядник уклали 8 договорів на понад 16 млн грн. За документами, підрядник мав зробити реконструкцію у підвалах трьох гімназій та одного ліцею міста Самар. Їм планували облаштувати під укриття.
Під час ремонту інженер з технічного нагляду вносив недостовірну інформацію у звіти щодо обсягів виконаних робіт та вартості використаних матеріалів. Посадовиця про це знала, і підписувала документи. У деяких випадках вартість кошторисів завищувалися вдвічі.
За даними слідства, шахраї привласнили близько 7 млн грн. Підозрюваним вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.






