Чоловік шпигував на користь російського генштабу та здавав наслідки прильотів по рідному місту.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають новини Дніпра.
З жовтня 2022 по січень 2023 року дніпрянин шпигував для ворога – зливав у Telegram маршрути ешелонів із військовою технікою, що йшли на схід, та відстежував українські гелікоптери.
Але цинічнішим було інше завдання – куратори відправили його фіксувати масштаби руйнувань після страшного удару по багатоповерхівці на Перемозі у січні 2023 року, де російська ракета вбила 46 людей.
Цей засуджений став уже восьмим учасником розгромленої групи “SERB”, який отримав свій строк. До речі, трьох його колишніх “колег” по агентурній мережі раніше вже обміняли на полонених українських військових.
Окрім 15 років тюрми, у зрадника конфіскують усе майно.






