Ворог продовжує обстрілювати цивільних людей. Під ударом опинилися енергетики ДТЕК на Дніпропетровщині.
Про це повідомляє ДТЕК, передає видання Дніпро 24.
Через близькість до лінії фронту, Дніпропетровщина перебуває під постійними обстрілами. Ворог цілеспрямованно атакує цивільну інфраструктуру та мирних мешканців.
В одному з прифронтових міст Дніпропетровської області ворожий FPV-дрон атакував ремонтну бригаду ДТЕК.
Попри постійну загрозу з боку рф, енергетики продовжують виконувати свою роботу, навіть ризикуючи життям.






