Працівник «Укрзалізниці» підпалював релейні шафи і трансформатори, щоб зіпсувати логістику ЗСУ. На Придніпровській залізниці зрадник підпалив три релейні шафи.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.
Мешканець Дніпропетровщини добровільно пішов на співпрацю з ворогом та допомагав вчиняти диверсії на залізниці, яку використовували для постачання ЗСУ.
Будучи працівником «Укрзалізниці» він за гроші погодився палити у регіоні релейні шафи і трансформатори на логістичному маршруті.
Отримавши чіткі вказівки від російського куратора, той облив горючим та підпалив три релейні шафи на Придністровській залізниці. Весь процес він знімав на камеру, щоб потім відзвітувати окупантам. Винагороду отримував у криптовалюті.
Окрім того, він мав зірвати рух вантажного поїзда і пошкодити лінії газопроводу. Його затримали на «гарячому», не допустивши черговий підпал.






