11 травня росіяни завдали авіаудару по Великомихайлівській громаді. Двох мирних мешканців поранено. Один – у важкому стані. Пошкоджено будинки та автомобілі.
Про наслідки атаки повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають новини Дніпра.
У неділю, 11 травня, російська армія завдала удару КАБом по Великомихайлівській громаді Дніпропетровської області.
В результаті авіаудару поранень зазнали двоє мирних мешканців – один зараз у важкому стані. Лікарі боряться за життя чоловіка.
Крім того, через влучання керованої авіабомби руйнувань зазнали житлові будинки та автомобілі цивільних осіб.






