На Вінниччині прикордонники спіймали двох втікачів з Дніпропетровщини, які планували перепливти Дністер та потрапити до Молдови.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, повідомляють новини Дніпра.
На Вінниччині прикордонники Могилів-Подільського загону вночі помітили двох 48-річних чоловіків. Ними виявилися мешканці Дніпропетровської області.
Вони збиралися перетнути річку Дністер та дістатись до сусідньої Молдови. Що їх не спіймали – оминули основні маршрути та прокладали шлях до річки польовими й обхідними дорогами.
Із собою у чоловіків були рятувальні жилети та ласти. Документи й цінні предмети вони заховали у водонепроникні зіп-пакети. Попри таку підготовку, їх план все одно провалився. Їх затримали.






