14 січня 2023 року російська ракета влучила по багатоповерхівці на “Перемозі”.
Про трагедію нагадав голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро 24.
Рівно два роки тому окупанти цинічно вдарили ракетою по житловому будинку на Набережній Перемоги, 118. В результаті за один день загинуло 46 людей. Тоді загинули 11-місячний Микита, півторарічний Макар, 15-річна Марійка, 17-річний Максим, маленькі сестри Лейла та Михайлина. І ще багато людей.
“То була одна з найважчих рятувальних операцій, яку надзвичайники завершили у рекордно короткі строки. То був справжній іспит на професійність для екстрених служб. А для місцевих мешканців – на людяність. Адже на допомогу прийшло ледь не все місто”, – каже Лисак.
Міський голова Дніпра Борис Філатов анонсував створення сквера у Дніпрі в пам’ять про всіх загиблих дніпрян в цій війні. Це буде сквер імені Михайла Кореновського – українського тренера з боксу, який загинув того дня. Його відкриють біля Інституту фізкультури.






