Аварія трапилася ввечері 9 лютого на регульованому пішохідному переході, де дитина переходила дорогу разом із мамою.
Про це повідомляє ДБР, передають новини Дніпра.
Водійка не встигла зреагувати та наїхала на школяра. Хлопчика з травмами забрали до лікарні. Зараз ним займаються медики.
За справу взялося ДБР. Тепер судді загрожує до 8 років тюрми, якщо її провину доведуть. Слідчі шукають свідків, щоб детальніше розібратися в обставинах.






