Поки місто оговтувалося від нічної атаки та займалося пошкодженою котельнею, слідчі проводили обшуки у справі про захоронення сміття.
Мер Борис Філатов емоційно відреагував на ситуацію у Facebook, зазначивши, що правоохоронці «вперлися» в мерію саме тоді, коли всі сили кинуті на відновлення опалення.
«Можна було прийти з обшуком не сьогодні зранку, а хоча б завтра?» — обурився мер, додавши, що тепер замість комунальників мусить слухати юристів.
Тим часом у Нацполіції та прокуратурі пояснюють, що триває масштабна операція. Одночасно пройшли понад 40 обшуків у Дніпропетровській, Запорізькій та Львівській областях.
Правоохоронці підозрюють посадовців комунального підприємства у великих розтратах бюджетних коштів під час збору та вивезення відходів. Слідчі вилучають документи як у мерії, так і в офісах та квартирах фігурантів.






