Він надавав ворогу дані про місця дислокації українських військових та стратегічних обʼєктів у Дніпропетровській області.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передає Дніпро24.
З травня по липень 2022 року, мешканець Дніпра виконував завдання фсбшників. Він збирав та передавав інформацію ворогу щодо місць дислокації ЗСУ, переміщення та кількості техніки, локації залізних вокзалів, аеропортів тощо.
Цю інформацію чоловік пересилав через «Telegram» у вигляді фото та відео. Він цілком розумів, що передані ним дані, ворог може використати для ракетних ударів по місту. І внаслідок цього можуть постраждати цивільні люди.
Його затримали, коли він виконував чергове завдання від російських спецслужб. Він визнав свою вину в суді, та його засудили до 15 років позбавлення волі.






