Судитимуть посадовців Дніпровської міської ради, які збагатилися на забезпеченні військових частин.
Про це повідомляє Національна поліція України, передає Дніпро24.
Посадовці Дніпровської міськрали придбали монокуляри нічного бачення, тепловізори, генератори та інше майно для військових за завищеними цінами, та завдали 10,5 млн грн збитків. Чинним та колишнім посадовцям загрожує до 12 років позбавлення волі.
У квітні та серпні 2024 року підозру отримали директор департаменту міської ради, начальники двох управлінь та заступник начальника відділу.
За даними правоохоронців, вони уклали договори з деякими комерційними структурами, закупили за бюджетні кошти товари для військових та поставили їх до військових частин.
Мало того, що ці товари були придбані за завищеними цінами, так ще їх якість не відповідала характеристикам у договорах.






