Через заборгованість за комунальні послуги, у дніпрян відключають воду.
Про це повідомляє Дніпроводоканал, передає Дніпро24.
У Центральному та Шевченківському районах комунальники відключать воду за 46 адресами. Це повʼязано з великими боргами.


Загальна сума боргу за цими адресами складає понад півтори мільйони гривень. Найбільше боржників на вулиці Панельній – там без водопостачання залишаться 6 споживачів.
«Шановні споживачі, саме від вашої своєчасної оплати за спожиті послуги залежить безперебійне та якісне забезпечення нашим підприємством мешканців міста послугами з централізованого водопостачання та водовідведення», – зазначають на водоканалі.






