У Нікополі внаслідок артобстрілу загинув чоловік. Двоє енергетиків ДТЕК поранені дронами. Масштабні руйнування і нові атаки по громадах регіону.
Про все це повідомляють новини Дніпра з посиланням на ДТЕК та голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Нікополь під артобстрілом
17 червня 2025 року ворог атакував Нікополь Дніпропетровської області. На жаль, внаслідок артобстрілу загинув 63-річний чоловік.
Через удар FPV-дрону було поранено ще двох чоловіків 50 та 37 років. Одного з постраждалих госпіталізували до лікарні у стані середньої тяжкості.
У місті пошкоджено:
- інфраструктуру;
- навчальний заклад;
- приватні будинки;
- господарські споруди;
- знищено авто.

Поранено двох енергетиків ДТЕК
Сьогодні Дніпропетровщина опинилася під атакою FPV-дронів, в результаті чого було поранено двох енергетиків ДТЕК.
Постраждалим надають необхідну медичну допомогу.
Ситуація на Дніпропетровщині станом на 17 червня
Цієї ночі окупанти тероризували БпЛА та “Градами” Марганецьку, Мирівську громади та Нікополь.
- Пошкоджені 9 приватних будинків, 3 господарські споруди, скутер, авто, гаражі.
- Знищений гараж.
- Зачепило газогони та лінії електропередач.
- Виникла пожежа.
Ввечері 16 червня ворог атакував КАБами Новопавлівську громаду Синельниківського району. Без жертв.








