Це день, якого чекали родини одинадцяти людей з Дніпропетровщини. Сьогодні вони нарешті почули найбажаніші слова – після довгих місяців у російському полоні їхні рідні нарешті вдома!
Про це пишуть новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Це військові й цивільні, які вистояли, витримали тортури, холод і приниження, але не втратили сили духу. Їм вдалося повернутися додому завдяки черговому обміну: загалом сьогодні на волю вирвалися 205 українців -185 захисників та 20 цивільних.
Попереду в них відновлення, лікування й адаптація. Але головне вже сталося – вони знову на рідній землі, серед своїх рідних і друзів.
Для Дніпропетровщини це справжнє свято надії: ще одинадцять сімей більше не чекатимуть дзвінків «із невідомості» – їхні найдорожчі повернулися.






