З минулого вечора під ударом росіян опинилися Нікопольський та Синельниківський райони. Вранці над регіоном збили ворожий безпілотник.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Нікопольщину обстрілювали з важкої артилерії та РСЗВ «Град», fpv-дронами та БпЛА. Також під удар потрапили Нікополь і Марганецька громади.
Внаслідок атак постраждали четверо людей – чоловіки 47 та 60 років і жінки 40 і 58 років.
Пошкоджено 5 приватних будинків і лінія електропередач.
Fpv-дронами атакували Великомихайлівську та Межівську громади на Синельниківщині. На щастя, обійшлося без постраждалих. Однак пошкоджено інфраструктуру і житловий будинок.






