Під ударом знову опинилися Нікопольський та Синельниківський райони. Ворог застосував дрони, артилерію та КАБи. Є постраждалі.
Про наслідки атаки 2 травня повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, пише видання Дніпро 24.
У ніч на 2 травня російська армія в черговий раз завдала ударів по Дніпропетровщині. Найбільше постраждали Нікополь, Марганецька та Червоногригорівська громади.
Внаслідок ворожих атак постраждали четверо мирних мешканців. Ціла родина отримала гостру реакцію на стрес – хлопчик до 3 років та його батьки. 42-річна жителька громади має осколкове поранення та контузію.
Через обстріли спалахнула не одна пожежа – горіла покинута будівля, суха трава та територія приватного будинку. Пошкоджено щонайменше чотири житлові будинки, адмінбудівля, об’єкти інфраструктури та лінії електропередач.
Окупанти завдали авіаударів по Новопавлівській громаді Синельниківського району. Внаслідок падіння КАБу зруйновано непрацюючу школу. На щастя, ніхто не постраждав.
Профільні служби ліквідовують наслідки російських обстрілів та фіксують воєнні злочини рф на території Дніпропетровщини.








