Російська армія знову цинічно вдарила по цивільній інфраструктурі на Дніпропетровщині.
У Синельниківському районі, коли пожежники гасили полум’я після попередньої атаки, ворог спрямував по них FPV-дрон. Внаслідок удару пошкоджено пожежно-рятувальний автомобіль. На щастя, ніхто з бійців ДСНС не постраждав.
Напередодні ввечері ракета поцілила у Дніпро. Виникла пожежа, яку вогнеборці оперативно ліквідували.
А вже зранку новий удар безпілотника спричинив пожежу в житловому будинку у Марганці Нікопольського району. І знову — завдяки роботі рятувальників минулося без жертв.
Ворог намагається зламати українців ударами по домівках і тим, хто щодня рятує життя. Але ні люди, ні Дніпропетровщина не здадуться.






