З понеділка частина Дніпропетровської області залишиться без водопостачання.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передають Новини Дніпра.
У звʼязку з тим, що «Дніпро-Західний Донбас» проводитиме невідкладні аварійно-ремонтні роботи на водоканалі, води не буде у Синельникове, Павлограді, Першотравенську та Тернівці.
Роботи розпочнуться з понеділка, 28 жовтня, з 17:00. Мешканцям цих населених пунктів радять зробити запаси води.
Коли приблизно мають відновити водопостачання?
- Синельникове – 30 жовтня;
- Павлоград, Тернівка, Першотравенськ – 31 жовтня.






