Синельникове, Павлоград, Першотравенськ та Тернівка відзавтра будуть без водопостачання.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передає Дніпро24.
З 26 листопада «Дніпро-Західний Донбас» відключить воду мешканцям Синельникового, Павлограда, Першотравенська та Тернівки.
Це пов’язано із проведенням аварійно-ремонтних робіт на підприємстві. Води не буде приблизно 2-3 доби.
Мешканцям цих населених пунктів радять зробити запас води. Орієнтовно водопостачання відновлять 28-29 листопада.






