Гучно у Дніпрі та Камʼянському. Росіяни вдарили кількома ракетами по гіпермаркету – там все палає. В обласному центрі збивають шахеди.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на місцеві телеграм-канали.
Прямо зараз у Камʼянському видно гігантську пожежу висотою в кілька десятків метрів. Перед цим туди влучили одразу декілька російських ракет.
Вже відомо, що ворог обстріляв гіпермаркет «Епіцентр» у місті – він згорає вщент. Інформацію про ракетний удар підтвердив і голова ДОВА Сергій Лисак:
«Гучно було у Камʼянському. Ворог здійснив ракетну атаку. У місті сталася пожежа. Інформація уточнюється».
Також жахлива ситуація у Дніпрі – туди прилетіла балістика, і зараз місто перебуває під атакою БпЛА. Моніторингові канали пишуть про ще близько 30 дронів у напрямку міста.
Залишайтесь в укриттях!






