Прямо зараз Дніпро відбивається від російських шахедів та ракет.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака та місцеві телеграм-канали.
У Дніпрі – справжнє пекло: вибухи не вщухають ні на хвилину. Пишуть, що за останні 15 хвилин наше місто атакували щонайменше 10 ракет.
Лисак інформує про влучання у Дніпрі та Павлограді. Мешканці міста пишуть, що після вибухів почалися проблеми зі світлом.
Попередньо, ворог атакував місто шахедами, балістикою та крилатими ракетами. Над Дніпром вже піднімається заграва від пожеж.
Чекаємо на офіційну інформацію щодо наслідків. Поки що залишайтеся в укриттях, адже загроза зберігається.






