У Дніпрі прямо зараз комунальники виконують масштабні аварійно-рятувальні роботи на Аульському водогоні. Коли ж повернуть воду мешканцям правого берега?
Про це повідомляють новини Дніпра з посиланням на Дніпровську міську раду.
Аульський водогін був побудований у Дніпрі ще у 1971 році. Він забезпечує водою майже 60% правобережжя. Зараз там проводять масштабні роботи, які вплинуть на якість подачі води дніпрянам.
Понад 50 комунальників проводять ремонт на 11 ділянках одночасно. При цьому залучено ще й 13 одиниць техніки.
Важливо: це перший масштабний ремонт водогону з 2013 року.
Ремонтні роботи планують завершити вже сьогодні, а відновити водопостачання – вже завтра вранці.






