Вчора, 19 жовтня, у Дніпрі дівчина ледь не загинула, стрибнувши з мосту.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на ДСНС Дніпропетровщині.
Минулого вечора в центрі Дніпра стався приголовшливий випадок – 17-річна дівчинка збиралася накласти на себе руки.
Вона стрибнула у воду з Амурського мосту. Очевидці одразу ж викликали рятувальників, щоб її врятували.
Водолази ДСНС дістали дівчинку десь за 100 метрів від берега, і почали приводити її до тями – серцево-легеневу реанімацію.
Після цього потерпілу доправили до берега, де передали медикам.






