5 травня православний світ відзначатиме Великдень. Чи щось зміниться для дніпрян у це свято?
Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Втретє укрїнці святкуватимуть Великдень в умовах повномасштабної війни. Не виключено, що ворог здійснить обстріли на свято, тому влада зобов’язана забезпечити безпеку громадян.
У Дніпрі та області заборонено проводити масові зібрання, щоб уникнути великого скупчення людей в одному місці.
На Великдень в області не скасовують комендантську годину. Під час неї, громадянам заборонено перебувати на вулиці. Великодні богослужіння та освячення кошиків радять проводити до комендантської години. А віряни мають знати, де знаходяться найближчі укриття.
У посиленому режимі працюватимуть правоохоронці, ДСНС та медики.






