Наразі Дніпропетровщина готова до зими на 57%. Підготовку до опалювального сезону планують завершити до 1 жовтня. Минулого року без тепла залишилось майде 1000 будинків у Кривому Розі – чи не повториться ситуація тепер?
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону провели саме в Криворізькому районі, бо райцентр опинився у фокусі уваги після ситуації минулого року.
Тоді без опалення залишилися 1000 будинків. Зараз у Кривому Розі роблять все для того, щоб уникнути повторення ситуації:
- замінюють мережі;
- облаштовують когенераційні установки, нові котельні;
- ремонтують обладнання в існуючих.
У той же час в Зеленодольську монтують 4 модульні котельні. Їх мають підключити до електро- і газопостачання.
У Дніпрі роботи йдуть за графіком. Однак для одного з житлових масивів хочуть впровадити альтернативні джерела тепла для сталого опалення.






