Відбувся обмін військовополоненими.
Про це інформує голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають Новини Дніпра.
До України повернулися 75 захисників та захисниць – це і Нацгвардія, і прикордонники, і ЗСУ. Серед них і цивільні.
Також, за попередньою інформацією, додому повернулися чотири мешканці Дніпропетровської області.
“Неймовірна звістка. Дякую Президенту Володимиру Зеленському. Великій команді, яка зробила все, щоб обмін стався”, – каже Лисак.






