Загалом Дніпропетровщина готова до опалювального сезону на 90%.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро 24.
Роботи по підготовці до опалювального сезону йдуть за графіком. Позитивна ситуація у Павлоградському районі. Проте у Першотравенську опалення можуть включити пізніше запланованих дат.
У Першотравенську ситуація ускладнюється через великі борги перед енергетичною компанією за вугілля. Постачальник закликає погасити хоча б минулорічну заборгованість, проте у міста немає грошей.
Схожа ситуація нещодавно була у Тернівці. Проблему там вже вирішено. Першотравенську дали часу до наступного тижня, знайти рішення.






