Ситуація безпрецедентна для України, адже фактично суд намагається прирівняти ембріони до майна, яке можна розділити у спадок.
Про це повідомляє “Суспільне”, передають новини Дніпра.
Нагадаємо, все почалося після раптової смерті чоловіка Анастасії. Пара разом лікувалася від безпліддя, і у них залишилося шість ембріонів.
Батьки померлого через суд вимагали віддати їм трьох (двох дівчаток і хлопчика), щоб скористатися послугами сурогатної матері й самим стати “батьками” цих дітей.
У вересні 2025 року районний суд став на бік батьків, але Анастасія подала апеляцію, наполягаючи: діти – це не спадок. Наступний вирішальний етап призначено на 23 квітня.






