За тиждень на Дніпропетровщині більше 1300 людей захворіли на COVID-19, серед них є і діти. Зараз у місцевих лікарнях перебуває 160 пацієнтів. Добра новина: летальних випадків немає.
Кількість ГРВІ теж зросла — майже 8 тисяч хворих, третина з них діти. Лікарі радять батькам особливо уважно стежити за самопочуттям малечі.
Окрім цього:
- у Дніпрі дорослий чоловік захворів на ботулізм;
- у двох районах області є випадки сказу — п’ятеро людей вже звернулися до лікарів, з них двоє дітей;
- також є випадки туберкульозу, хвороби Лайма, вітрянки, скарлатини, мононуклеозу, педикульозу та корости.
Медики запевняють: ситуація контрольована. Але нагадують — при перших симптомах ГРВІ варто зробити тест на COVID-19 і не займатися самолікуванням.
Бережіть себе та рідних!






