Цього ранку ворог вдарив ракетами по Павлограду на Дніпропетровщині.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро 24.
Сьогодні окупанти завдали ракетного удару по Павлограду. В деяких місцях спалахнули пожежі. Пошкоджено житлові будинки. В одній з багатоповерхівок горіла квартира. Пожежникам вдалося врятувати 5 людей.
На жаль, вже відомо про одного загиблого. Також кількість постраждалих зросла до півсотні. Серед них – троє дітей 4, 9 та 11 років.
Двоє людей у важкому стані, лікарі борються за їхні життя. Найстаршим постраждалим 86 років, наймолодшому – 4 рочки.






