Кілька днів поспіль мешканці Марганця, Покрова, Томаківки, Мирівки та Червоногригорівки жили без централізованого водопостачання.
За словами голови Дніпропетровської ОДА, причиною стали борги за електроенергію відключили підприємство, яке забезпечує роботу магістрального водогону.
У результаті п’ять із восьми насосів зупинилися, і тисячі людей залишилися без такої необхідної послуги.
Вчора проблему вдалося вирішити: мережі знову наповнюються водою, і найближчими годинами вона повернеться в усі домівки. Протягом доби тиск стабілізується повністю.
Разом із тим, для стабільної роботи системи потрібні значні кошти — 96,3 млн грн до кінця року. Відповідні документи вже передані до Кабміну.
Вода повернулася. Але щоб подібних криз більше не було, проблему потрібно вирішувати системно.






