6 серпня у Камʼянському було скоєно подвійне вбивство на ґрунті ревнощів. Підозрюваний втік після злочину.
Про це повідомляє видання Дніпро 24 з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
Жорстокий злочин стався у Камʼянському ввечері 6 серпня, коли троє знайомих відпочивали вдома у цивільного подружжя.
Раптом між ними почалася сварка, і 45-річний чоловік кілька разів вдарив іншого чоловіка, а потім забив металевою кружкою до смерті жінку.
53-річна жінка і 48-річний чоловік померли від отриманих травм, а зловмисник одразу ж втік з будинку.
Поліція швидко розшукала та затримала нападника. Йому оголошено про підозру.






