У Дніпрі очільник медзакладу вимагав хабар у пацієнта. Корупціонера затримали та повідомили про підозру.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
Директор лікарні у Дніпрі вимагав від пацієнта 32 тисячі гривень хабара за те, щоб його без перешкод госпіталізували на стаціонарне лікування.
На роботі, вдома та у двох автівках корупціонера провели обшуки. У 63-річного директора вилучили понад 350 тисяч гривень та 13 тисяч доларів.
Також під час обшуків правоохоронці виявили блокнот з чорновими записами, медичну документацію, телефони і комп’ютери. Зокрема у нього вилучили автомобілі Mitsubishi і Jeep.






