На Дніпропетровщині сталася страшна трагедія. Досі невідомо – чи був це нещасний випадок, чи самогубство.
Про це пишуть новини Дніпра з посиланням на телеграм-канал “Дніпро Оперативний”.
У Кам’янському з будівлі покинутого санаторія “Дніпровський” впав 16-річний підліток. На жаль, він загинув на місці.
За попередньою інформацією, він пішов туди гуляти зі своїми друзями, а ввечері сталася трагедія, яка забрала життя неповнолітнього.
Також у ЗМІ пишуть, що напередодні підліток посварився зі своєю дівчиною, тому цілком ймовірно, що він вирішив накласти на себе руки. Це з’ясовують правоохоронці.






